Forum Gündemi:
Web Sitesi Logosu

Konu Başlığı : WoW Draenor Tanaan Jungle Giriş Görevleri Rehberi

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : burakgungor
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Süper Moderatör
******
202
mesajlar
202
konular
1
REP PUANI
12-07-2019
(Kayıt Tarihi)
(Cinsiyet)
#1
27-07-2019, Saat: 11:16
Tanaan Jungle, Draenor'a adım attığımızda başlangıç görevlerini (zorunlu olarak) yaptığımız bölgedir. Bu yazımızda, karşılaşacağımız ilk görevlerin detaylarına değiniyoruz.

Tanaan Jungle, oyunculara Draenor hikâyesine girişi öğretmek, boostlanan karakterlere de yeni yetenek ve talentlarını açmaya imkân sağlamaktadır. Boostlanan karakterler, boost eşyalarını değiştirmeyecekler ancak şu eşyalarını daha kalitelilerine yükselteceklerdir; Chest, Helm, Shoulders, Legs ve Weapon.

 

İlk göreviniz olan The Dark Portal'ı otomatik olarak alacaksınızdır. Görevi aldıktan sonra Dark Portal'dan geçiyor ve Draenor'a ilk adımımızı atıyoruz. Görevi Archmage Khadgar'a teslim ederek tamamlamış oluyoruz.

Azeroth's Last Stand - Portal'ın önündeki orcları, Iron Horde Missive düşürene dek öldürün. Düşürdükten sonra görevi sağ tarafta yer alan görev paneline tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Onslaught's End - Kulelere giriş, Archmage Khadgar'ın aşağısındaki ilk sıradaki merdivenlerin altındadır. Devasa kayalarla etkileşime geçin, ardından Khadgar ile konuşarak görevinizi tamamlayın.

The Portal's Power - Archmage Khadgar'ın bulunduğu platformun yan taraflarından ilgili bölüme girebilirsiniz. Burada Gul'dan'ın sağ ve sol tarafındaki iki taşa tıklayın, ardından Gul'dan'ın etrafındaki girdaba tıklayarak görevi tamamlayın. Archmage Khadgar'a dönerek görevinizi tamamlayın. Bu görevden "rare" kalitede item level 505 silah kazanacaksınız.

The Cost of War - Archmage Khadgar ve takımına ormana doğru eşlik edin. Bu görevle birlikte boostlanan karakterler yeteneklerinden bazılarını açacaklardır.

Ardından; Archmage Khadgar'dan Blaze of Glory görevinizi alın, Khadgar'ın bulunduğu mekandan dışarı çıkın ve Bled Dry (Alliance/Horde) ve Vengeance for the Fallen (Alliance/Horde) görevlerinizi alın. Esirleri serbest bırakmak için kafeslere tıklayın, kulübelerin yakınlarında görev eşyanızı kullanın ve yol boyunca birkaç Iron Orcları öldürün. Tamamladığınızda, ? doğru ilerleyin, NPCler sizinle orada buluşacaktır. Item levl 506 rare kalitede Legs kazanacaksınız.

Alter Altercation (Alliance/Horde) - Görevi Khadgar'dan alın ve yakındaki Ariok adlı NPC ile konuşun. Altar'a giden tepeden aşağıya kadar ona eskortluk edin. Görevin sonraki kısmını tetikleyecek ve size blood ritual orb'larnı yok etmenizi isteyecektir. Alt kısımdaki 2 tanesine tıklayın, ardından altar'ın yanındaki merdivenlerden yukarı çıkıp, tepedekine tıklayın. Altar'dan köprüye doğru giden yol boyunca ilerleyin ve görevi Archmage Khadgar'a teslim ederek tamamlayın. Bu görev, boostlanan karakterlerin başka yeteneklerini daha açacaktır.

The Kargathar Proving Grounds - Görevi Khadgar'dan teslim alın, onu takip edin ve görev tamamlanınca geri teslim ederek tamamlayın.

A Potential Ally (Alliance/Horde) - Görevi Khadgar'dan alın. Yanan ateşe yaklaşın, ekranınızda ekstra bir buton çıkacaktır. Butona tıklayın ve alevler sönüp, NPCler kaçmaya başlayana dek channel edin. Görevi Exarch Maladaar'a teslim edin. Item level 507 rare Chest kazanacaksınız.

Kill Your Hundred - Görevinizi Archmage Khadgar'dan alın. NPCleri takip edin ve kapı açıldığında arenaya girin. NPClerin yardımıyla 199 mob öldürün. Ara sahneden sonra, NPClerle birlikte arenadan kaçın ve görevi Archmage Khadgar'a teslim ederek tamamlayın.

[Resim: cache.php?img=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FCnpT1yB.jpg]

The Shadowmoon Clan (Alliance/Horde), Masters of Shadow (Alliance/Horde) - Bu görevleri yakındaki NPClerden teslim alın. Salonlara çıkın ve öldürme görevlerinizi tamamlayın. Item level 508 Rare Helmet kazanacaksınız. Öldüreceğiniz son, isimli NPCyi bulduğunuzda, şu görevi alabileceksiniz:

Yrel (Alliance/Horde) - Yrel'e üst kata kadar eşlik edin. Eğer üstteki öldürme görevlerinizi tamamlamadıysanız, tamamlayın. Yukarıdaki görevleri Umbral Halls'ın üst katında teslim ederek tamamlayın. Bu görev, boostlanan karakterlerin daha fazla yeteneğini açacaktır.

Keli'dan the Breaker (Alliance/Horde) - Bu görevi Vindicator Maraad'dan teslim adın ve büyük kapıya yaklaşın. Ara sahneyi başlatana kadar Keli'dan the Breaker'a saldırın. Ara sahneden sonra, görevinizi Archmage Khadgar'a teslim edebileceğiniz Blackrock Quarry'e ışınlanacaksınız.

Prepare for Battle - Bu görevinizi Vindicator Maraad'dan alacaksınız. Aşağıdaki ocaktaki eşyaları, ister yerdeki tıklanabilir objelerden isterseiz de mob öldürerek toplayın. Daha büyük silah rack'leri daha fazla silah bulundurmaktadır. 30 silah topladıktan sonra görev tamamlanacaktır, Vindicator Maraad'a teslim edebilirsiniz. Item level 510 Rare shoulders kazanacaksınız. Bu görev, boostlanan karakterlerin cooldown yeteneklerini açacaktır.

[Resim: cache.php?img=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F2vlVlSt.jpg]

The Battle of the Forge - Görevi yakınınızdaki Cordana Felsong'dan alın ve sırtınızı ocağa vererek, aşağıdaki ocaktaki orcları öldürün. Yolun sonundaki, ocağın arkasındaki Farseer Drek'Thar'a görevinizi teslim ederek tamamlayabilirsiniz. Boostlanan karakterler bu görevle birlikte seviye 15 talentlarını kazanacaklardır.

Ga'nar of the FrostwolfThe Gunpowder PlotThe Shadow of the Worldbreaker - Bu görevleri yakınınızdaki NPClerden alın. Bölgenin arkasındaki Ga'nar'a görevi (Ga'nar the Frostwolf) teslim etmenin yanı sıra, diğer iki görevinizi de tamamlayın. Schematicler (The Shadow of the Worldbreaker için), Blackrock Laborer ve Blackrock Machinist'lerden düşmektedir. Barut fıçısı (powder keg), alana girdiğinizde solunuzdaki ilk binada bulunmaktadır. Fıçıyı almak, görevin sonraki bölümünü başlatarak sizi, görevlerinizi aldığınız NPClerin yanındaki bir pistona tıklamanıza yönlendirecektir. Ga'nar the Frostwolf'u tamamladığınızda, boostlanan karakterlerin seviye 30 talentları açılacaktır.

Polishing the Iron Throne - Yakındaki binada bulunan Overseer Gotrigg'den Ga'nar's Shackle Key'i elde edin. Bu görevi yaparken, devam göreviniz olan The Prodigal Frostwolf'u da alın. Boostlanan karakterler bu görevi tamamladığında seviye 45 talentlarını açacaktır.

Ocak alanında üstteki tüm görevleri tamamlayın.

Taking a Trip to the Top of the Tank - Görevi Archmage Khadgar'dan alın ve yakınınızdai Thaelin Darkanvil ile konuşun. Konuştuğunuzda, görevin sonraki bölümü başlayacaktır. Yukarıya, ocaktan dışarıya tanka doğru yolu izleyin. Tankın önündeki Goglukadlı gronn'u öldürün. Gronn ağır vurmaktadır, saldırılarından kaçmaya çalışın. Öldüğünde, görevin belirttiği gibi tankın üstüne doğru zincirlerden tırmanın. Görevi Thaelin Darkanvil'e teslim ederek tamamlayın. Boostlanan karakterler bu görevle birlikte seviye 60 talentlarını kazanacaklardır.

[Resim: cache.php?img=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2Fm8moAVp.jpg]

A Taste of Iron - Sonraki görevinizi alın ve görevi tamamlamak için yeşil araç oku bulunan topa tıklayın. 200 Iron Horde öldürmek için 1 butonunuzu kullanın. Khadgar'ın öldürmenizi söylediği, spawn olan tankları öldürmeyi göz ardı edebilirsiniz, görevin "failed" olmasına sebep olmayacaklardır. 200 Iron Horde öldüğünde, Thaelin Darkanvil'in yanındaki bölgeye dönün ve top tetikleyicisine tıklayın. Ara sahneden sonra görevi Thaelin Darkanvil'e teslim ederek tamamlayabilirsiniz.

 

The Home Stretch (Alliance/Horde) - Görevi Thaelin Darkanvil'den alın ve dost NPC grubunuzla birlikte rıhtıma doğru ilerleyin. NPCleri tekneye doğru takip edin. Görevi Archmage Khadgar'a teslim edebilirsiniz. Ara sahneden sonra, tarafınız bağlı olarak Frostfire Ridge ya da Shadowmoon Valley'e ışınlanacaksınız. Artık Draenor maceranıza hazırsınız!


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WoW Fangs of the Father Legendary Dagger Görev Rehberi burakgungor 0 71 27-07-2019, Saat: 11:14
Son Yorum: burakgungor

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi