Forum Gündemi:
Web Sitesi Logosu

Konu Başlığı : World of Warcraft Death Knight Talent/ Yetenek Rehberi

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : burakgungor
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Süper Moderatör
******
202
mesajlar
202
konular
1
REP PUANI
12-07-2019
(Kayıt Tarihi)
(Cinsiyet)
#1
27-07-2019, Saat: 15:09
Merhabalar,

Bu rehberimizde Death Knight Sınıfının Talentlerini Türkçe açıklamaları ile birlikte yazacağız. Umarız size yardımcı olur. Bir sınıfı oynarken onun talentlerini ve yeteneklerinin neler olduğu bilmek oldukça önemlidir.

Level 56

1-) Plaguebearer: Hedefinizi ayrıca Death Coil ve Frost Strike ta etkiler, Frost Fever ve Blood Plague'in süresini 4 saniye uzatır ve Necrotic Plague'e ekstra 1 istif ekler.

2-) Plague Leech: Hedefteki Blood Plague ve Frost Fever'inizi tüketir, rastgele olarak 2 rune'ü, 2 tam dolu Death Rune olarak kazandırır.

3-) Unholy Blight: 10 saniyeliğine etrafınızı lanetli aşağılık böcek sürüsüyle kaplar, 10 yarda mesafe etrafınızdaki tüm düşmanları bu böcekler ısırırlar ve onları Blood Plague ve Frost Fever ile etkilerler.

Level 57

1-) Lichborne: Lanetli enerjiyi üzerinize çeker, 10 saniyeliğine Leech'i %10 artırır, Charm, Fear ve Sleep etkilerine karşı dirençli olursunuz.

2-) Anti-Magic Zone: 3 saniyeliğine parti/raid üyelerinizin aldığı büyüsel hasarı %20 düşüren bir Anti-Büyü Alanı yerleştirirsiniz.

3-) Purgatory: Ölümcül bir hasar aldığınızda ölümünüzü engeller. Bunun yerine engellenen hasara eşit miktarda gelen iyileştirmeyi absorbe eder, 3 saniye sürer.

Eğer bu etki bittiğinde üzerinizde hâlâ absorb kalırsa, ölürsünüz. Etki yalnızca her 3 dakikada bir tetiklenir.

Level 58

1-) Death's Advance: Pasif olarak %10 hareket hızı artışı sağlar, hareket kısılayıcı etkiler sizi normal yürüme hızınızın %70'inin altına düşüremez.

Aktifleştirildiğinde, 6 saniyeliğine %30 hareket hızı kazanırsınız ve hareket hızınız normal hareket hızınız olan %100'ün altına düşürülemez.

2-)ChilblainsFrost Fever'inizin kurbanları Chill olurlar,10 saniyeliğine hareket hızları %50 düşer ve Chains of Ice'ınızın kurbanları 3 saniyeliğine hareketsiz kalırlar.

3-) Asphyxiate: Hedefi havaya kaldırır, boğazını karanlık enerjiyle ezerek 5 saniyeliğine sersemletir. Eğer hedef sersemletmelere karşı dirençliyse "Silence" olarak etki eder.

Strangulate'in yerine geçer.

Level 60

1-) Blood Tap: Harcadığınız her 15 Runic Power, bir Blood Charge yaratır. Maks. 12 şarj.

Blood Tap, 5 Blood Charge'ı rastgele bir tam dolu rune'ü, Death Rune olarak aktifleştirir.

2-) Runic EmpowermentHer Runic Power harcayışınızda, harcadığınız Runic Power başına rastgele tam dolu bir rune oluşturmak için %1.50 şansınız olur.

3-) Runic Corruption: Her Runic Power harcayışınızda, harcadığınız Runic Power başına 3 saniyeliğine rune rejenerasyon hızınızı %100 artırmak için %1.50 şansınız olur.

Level 75

1-) Death PactKendinizi maks. sağlığınızın %50'si kadar iyileştirirsiniz ve maksimum sağlığınızın %25'i kadar iyileştirmeyi 15 saniyeliğine emersiniz.

2-) Death SiphonBir düşmana Attack power'ınızın %60.2064'ü kadar Shadowfrost hasarı verirsiniz ve verdiğiniz hasarın %335'i kadar iyileştirme alırsınız.

3-) Conversion: Runic Power'ınızı sağlığa dönüştürür, saniye başına %2 sağlık yenilersiniz. İptal edilene ya da Runic Power bitene kadar sürer.

Level 90

1-) Gorefiend's Grasp: Hedefin (dost ya da düşman) 20 yarda mesafe etrafındaki tüm düşmanları gölge dallarıyla sararsınız ve onları hedefin olduğu konuma çekersiniz.

2-) Remorseless Winter: Çevrenizi dönen bir soğuk hava fırtınasıyla kaplarsınız, 8 yarda mesafedeki düşmanları 1 saniyeliğine Chill'lersiniz. Her darbe, hedef(ler)in hareket hızını maksimum 5 defa istiflenmek üzere 3 saniyeliğine %15 düşürür. Beşinci uygulamadan sonra, bir düşman 6 saniyeliğine sersemletilir.

3-) Desecrated Ground8 yarda mesafe etrafınızdaki yeri 10 saniyeliğine bozulmaya uğratırsınız. Bu bozulmanın içinde bulunduğunuzda root, snare ve kontrol kaybına sebep olan etkilere karşı direnç kazanırsınız. Bu yetenek, bu tür etkileri aktifleştiği anda yok eder.

Level 100

1-) Necrotic Plague: 30 saniyeliğine her iki saniyede bir istif başına Attack power'ınızın %2.25'i kadar Shadowfrost hasarı veren güçlü bir hastalık.

Ne zaman Necrotic Plague bulaşan bir hedef size saldırmaya çalışırsa 2 Runic Power kazanırsınız.
Blood Plague ve Frost Fever'in yerine geçer ve Necrotic Plague, bu ikisini daha önce uygulayan yetenekler tarafından uygulanabilir. Bu etki yenilenemez, bunun yerine 1 istif kazanır.

2-) DefileHedeflediğiniz alanı kirletir. Her saniye, eğer Defile'ın içinde düşman bulunuyorsa on(lar)a Attack Power'ınızın %27.5'i kadar Shadowfrost hasarı verir ve hem yarıçap olarak hem de hasar olarak %2.5 büyür.

Defile'ın içinde yer alan düşmanlar size %10 daha az hasar verir.
Death and Decay'in yerine geçer.

3-) Breath of Sindragosa: Önünüzdeki 12 yarda mesafedeki koni bir alana her saniye sürekli olarak Attack Power'ınızın %100'ü kadar Shadowfrost hasarı verir ve onları 6 saniyeliğine Mark of Sindragosa ile etkiler. İptal etseniz de ya da Runic Power bitse de nefes vermeye devam edersiniz.

Mark of Sindragosa, etkilenen hedeflerin size verdiği büyüsel hasarın %10'u kadar iyileştirme almanızı sağlar.


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi