Forum Gündemi:
Web Sitesi Logosu

Konu Başlığı : Evde Para Kazanma Yöntemleri

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : OyuncuKafasi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Rank 1
*
2
mesajlar
2
konular
0
REP PUANI
Kayıtlı Üye Grubu
10-07-2019
(Kayıt Tarihi)
(Cinsiyet)
#1
10-07-2019, Saat: 11:00
Evde bilgisayar başında boş boş otururken, aklınıza geçmişte gerek bankaya, gerek bakkal amcaya, gerek de en yakın dostlara taktığınız borçlar aklınıza geldi. Ve bu borçları evde bilgisayar üzerinden bir şeyler yaparak kapatmak istediniz. İşte tamam. Tam da aradığınız makale bu makale. Bu yazımızda sizlere yani elaleme borç takıp şimdi de bir yerlerden para kazanmak için arayışa giren din kardeşlerimize, internet üzerinden nasıl para kazanılır, evde oturduğumuz yerden para nasıl kazanılır, makale yazarak para nasıl kazanılır, web sitesi açarak para nasıl kazanılır, sosyal medya üzerinden para nasıl kazanılır? gibi sorulara cevap verdik. 

Evde Oturduğumuz Yerden Cebimizden Para Çıkmadan Para Nasıl Kazanılır? 

Öncelikle akla para ve internet gelince akla ilk olarak youtuberler geliyor. Bu kahrolası youtuberler hayvan gibi para kazanıyor. Ancak konumuz youtuberler değil. Bu yüzden de youtuber olup para nasıl kazanılır gibi bir başlık altında herhangi bir yazı yazmayacağız. Biz sizlere aslanlar gibi evde oturduğunuz yerden nasıl para kazanılır bunu anlatacağız. Öncelikle cebinizden para çıkmadan internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız, ne yalan söyleyelim siz daha çok beklersiniz. İnternet üzerinden para kazanmak belki diğer mesleklere göre daha kolay ancak her işte olduğu gibi internet üzerinden para kazanma sanatı için de elinizi cebinize sokmanız gerekecek. 

1. Makale Yazarak Para Kazanmak 

Öncelikle bir alanda uzmansanız, yani örneğin kozmetik konusunda oldukça bilgiliyseniz bu konu üzerinden binlerce makale yazabilirsiniz. Ayrıca bu yazdığınız makaleleri ister, internet üzerinden müşteri konumundaki alıcılara satabilir, isterseniz de kendi bloğunuzda bu makaleleri yayınlayarak bu makaleler için blog sayfanıza giren ziyaretçiler sayesinde blog sayfanızda yer alan reklamlardan gelir elde edebilirsiniz. 

2. Web Sitesi Açarak Para Kazanmak 

Günümüzde, en çok da internet üzerinden para kazanma konusunda tecrübesi olmayan kişilerde web sitesi açmak deyince akla ilk gelen şey e-ticaret oluyor. Evet e-ticaret sitesi açarak para kazanmanız mümkün. Ancak oldukça masraflı. Eğer e-ticaret sitesi açarak para kazanmak istiyorsanız, web sitesi açarak para kazanmak kelimesini aratmak yerine e-ticaret sitesi açarak para kazanmak kelimesini aratmanız gerekecek. Eğer bir web sitesinden para kazanmak istiyorsanız bir domain ve hostinge sahip olmanız gerekiyor. Bu iki şeye sahip olduktan sonra internet üzerinden gerekli araştırmalar yaptıktan sonra ilgi alanınıza göre bir web sitesi açabilir ve bu websitesinde yayınladığınız yazılara, resimlere göre reklam firmalarından kazançlar elde edebilirsiniz. 

3. Sosyal Medya Üzerinden Para Nasıl Kazanılır? 

Herkesin en çok merak ettiği konu bu. Instagram üzerinden para nasıl kazanılır, Facebook üzerinden para nasıl kazanılır gibi bir çok soru soruluyor. Aslında bunun cevabı çok basit. Belirli bir takipçiniz belirli bir kitleniz olması gerekiyor. Örneğin otomobillerle ilgili bir sayfa, profil açtınız ve bu profilde değişik tarzda otomobil resimleri, otomobillerle ilgili bilgiler paylaşmaya başladınız. Bu paylaşımlarınız ne kadar artarsa o kadar da takipçi sayınız artacaktır. Artık belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan, kendinizi belli ettikten sonra bir çok otomobil firmasından sizlere reklam teklifi gelmeye başlayacaktır. Siz de bu reklam tekliflerini değerlendirerek takipçileriniz üzerinden binlerce lira kazanç elde edebileceksiniz. 


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi