Forum Gündemi:
Web Sitesi Logosu

Konu Başlığı : Lara Croft and the Temple of Osiris Rehberi

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : burakgungor
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Süper Moderatör
******
202
mesajlar
202
konular
1
REP PUANI
12-07-2019
(Kayıt Tarihi)
(Cinsiyet)
#1
27-07-2019, Saat: 15:24
Bir Lara Croft macerası...
Konusu: Guardian of Light'ın devam olan bu oyunda Mısırın kötü tanrısı Set insanlığı köleleştirmek istemektedir. Lara Croft hali ile buna müsaade etmeyecektir ve de etmezde. Ama elbette bunu tek başına yapamaz. Hazine avcısı Carter Bell ve arkadaşlarından yardım alır. Ama asıl yardımı Mısır Tanrısı Horus ve Osiris'ten alması gerekmektedir. Osiris'e can vermek için Osiris'in Tapınağında dağılmış parçalarını bulmak gerekmektedir.

Açıklama: Ben oyunun sadece çözümünü yazdım. Çok fazla detaya girmedim. Sadece bulmacalar ve bu bulmacalar giden yolları tarif ettim.Gelen düşmanları öldürmek size kalıyor. Ayrıca alanın her tarafını gezin araştırmalar yapın. Germleri (Elmasları), silahları alın. Her gördüğünüz küpleri kırın. ve içindekileri alın. Hem puan toplarsınız hem karakteri geliştirmek için faydası olacaktır. İnvertoriyde hangi silahı hangi koruyucuyu kullanacağınız, nerede neyi kullanacağınızı size bıraktım. Zaten başka türlüsü olmazdı.
Oyunda kaybolmanız mümkün benim tarif sırmada giderseniz kaybolmazsınız. Ayrıca heykellerin altındaki basamağa basarsanız gideceğiniz yönü gösteriyor.
Haydi kolay gelsin. Açıklamaya başlayalım;

Level 1: Pyramid of OsirisOverworld: Shrine of Osiris e ziyaret.

Silah ve hareket kontrolü yaptıktan sonra köprüyü geçin ilerleyin. Yükseltilmiş küp basamaklardan yukarı çıkın küreye ateş edin ve kapıyı açın.

Size ateş eden göze ateş ederek yönünü sola çevirin. Böylece kazıklar inecek. Buradan geçip aynı işlemleri yaparak bütün kazıklı geçitleri açın.

Yükselen basmaktan yukarı çıkın. Soldaki duvarın üzerindeki halkaya ip atarak yukarı tırmanın. Sağ yerdeki basamak üzerine basın ve hızla açılan kapıdan girin. Gelen iskeletorları öldürün. Karşı duvardaki halkaya ip atın ve karşıya geçin. Ok atan mekanizmaya bomba koyup patlatın. 
Yıkık platformdan ilerleyin.

Yükselen basmaklardan yukarı zıplayın.

Işık saçan küreyi hareket ettirin. Aşağı atın sonra bu küreyi iterek merdivenden yukarı çıkarın. Kum saatin şeklindeki yuvaya oturtun. Sağdaki küreyi bulun bunu da iterek getirin ve yuvasına yerleştirin. Acılan platform kapısından ve köprüden geçin. Düşmanları temizledikten sonra sağdaki duvardaki halkaya ip atıp yukarı çıkın.

Yıkık köprüden ilerleyin. İlk canavarla karşılaşacaksınız. Bu dev bir timsah sizi kovalıyor. Yakalanmamak için sağ tarafa devamlı ve hızlı bir şekilde koşun. Bela sadece bu değil köprü de yıkıldığı için çok hızlı koşmalısını. Sonuçta ucu ucuna duvara geliyorsunuz ve haklaya ip atarak bu musibetten kendiniz kurtarın.

Dev timsah sizi yutamadığı için üzgün ama yapacak bir şey yok.

Açılan kapıdan girin.

Arkadaşlarınız alarak soldaki merdivenlerden aşağı inin. Set in konuşmalarını dinleyin Hain gülüşüne şahit olun. İsisin (Osirisin karısı) talimatlarına uyarak soldaki köprüden ilerleyin Horus (Osirisin oğlu) yeni geldiğiniz tapınak hakkında bilgi veriyor ve derken ilk Boss la karşılaşıyorsunuz. Devamlı ateş ederek bassı ve yardımcılarını öldürün böylece Osiris'in ilk parçasını buluyorsunuz. Bu bir göğüs.

Heykelin önündeki basamağa basın böylece yönünüzü belirtin ve Tomb of Timekeepere gitmek için kapıdan geçin. 

[Resim: 5.jpg]


Level 2: Tomb of the Timekeeper:

Merdivenlerden aşağı inin. Zaman ayarlı küreyi bulun. Bu küre meşale yaktığınız sürece patlamıyor. Meşale yanmayınca patlıyorlar. Yani aktif hale getirmek için meşaleyi yapmak lazım. Bunu unutmamak lazım. Bu bilgi işimize çok yarayacak. Patlayınca Allah'tan gökten yenisi düşüyor.

Küreyi aktif hale getirin ve aşağıya atın. Aşağıda kapının önüne getirip meşaleyi söndürünce küre patlasın ve kırılan kapı açılsın.

Kazıklı çukurdan yandaki halkaya ip atarak karşıya geçin. Köprüden geçin aşağıdaki piston kolunu çekin ve açılan kazıklı kapıdan geçin.

Piston kolunu çekin piston geri gitmeden küreyi aktif hale getirin ve hızla merdivenlerden çıkarıp kazıklı kapının önüne getirin.

Şimdi yukarıdan gelin ve piston kolunu çekin açılan kapıdan küreyi geçirin. Küre patlasın kapı açılsın.

İçerdeki kolu saat yönünde çevirin. Üç tane zamanlı platform açılacak. Zaman kaybetmeden bunlardan atlayın ve sonuncusundan duvardaki halkaya ip atıp yukarı tırmanın.

Nasıl işler zorlaşıyor değil mi? Sola devam edin kazıklı kürelerden kaçın Set buna çok bozuluyor
Soldaki piston kolunu çekin yükselen platformdan hemen karşıya atlayın ve Shootgunu alın. Burada da hızlı olmalısınız. Yoksa açılan kapıya yetişemezsiniz.

Sağa devam halkaya ip atıp karşı yukarıya tırmanın. Yer düğmesine basın açılan kapıdan geçin.
Aşağıda küreyi aktif hale getirin duvar kenarına itin altına bir bomba koyun bombayı patlatınca küre üst bölüme çıkacak. Şimdi yukarı çıkıp küreyi merdivenlerden çıkarıp kapı önüne getirin ve patlatın. Kapı açılınca içeri girin. İlerde altınızdan kayan bir köprü var. Yukarıdan gelen küreyi öyle bir zamanda ayarlayacaksınız ki yandan çıkan platform sizin bulunduğunuz köprü üzerine düşsün ve burada patlasın sonuçta duvar yıkılacak ve merdivenden yukarı çıkacaksınız. İş bununla bitmiyor adrenalin dolu sahneler sizi bekliyor.

Şimdi karşıdan gelen kazıklı kürelerin altında kalmadan ve köprüden aşağı düşmeden hızlı bir biçimde koşmalısınız.

Sonuçta Osirisin elini alıyorsunuz.

Teleport üzerine gelin ve ışınlanın Silversimth mezarlığına gelin.

[Resim: 4.jpg]

Level 3: Tomb of the Silversmith

Merdivenlerden çıkın. Küreyi aktif hale getirip kapı önünde patlatın ve kapıdan geçin. Yukarıya devam edin heykelin basamağına basınca size gideceğiniz yönü gösteriyor. Sağdaki kapıdan girerseniz Challenge Tomb'a geleceksiniz. Basamaklı tuzaklı alana gelin. Sağdaki basacağınız yerler belli. Bu 2 basamağa basınca su yolundaki kazıklar açılıyor.

Havuzda ilerleyin sağdaki merdivenlerden havuzdan çıkın. Gene basamaklara hızlıca basın zaten basacağınız basamaklar belli. Yoksa kazıklarda şiş kebap olursunuz.

Açılan kapıdan girin ve kuşağı alın. Geldiğiniz yoldan aynen dönün ve SilverSimth e gelin. Sola devam edin ve zor bir bölüme geldiniz.

ışık saçan kürenin üst yapısına çıkın. Ara ara çıkan dikenli platformlara atlayarak düşmanları öldürün.

Biraz zor olacak ama başarabilirsiniz.

Sonuçta ışık veren küre koruyucusu patlıyor ve küre açığa çıkıyor. Küreyi itin ve kapının sağındaki yuvasına koyun.

Açılan kapıdan girin. Bölümü bitirin.

[Resim: 3.jpg]
Level 4: Tomb of Khepri


Merdivenlerden 2 kat yukarı çıkın. 3 kürenin olduğu yere gelin. Bu kürelere öyle bir ateş edeceksiniz ki ateşin doğrultusu üç küreden geçecek ve 2 aynadan yansıyacak küreyi patlatacak. Böylece kapı açılacak. Biraz el ayarı ile oluyor. 

Geldiğiniz odada 2 küre ve bir ayna var.

Aynayı hareket ettirin sapı sola biraz meyilli olusun. Öndeki küreye ateş edin. Ateş aynadan yansısın ve 2. küreyi de patlatsın. Açılan kazıklı kapıdan geçin.

Yeni odada kazıklara batmadan düşmanları hal edin ve arkadaki küreye varın. Bunu itin ve yerdeki basamak üzerine getirin.

Açılan kazıklı kapıdan geçin Assult Rifleyi alın. Gelen alevli şövalyeleri ve düşmanları temizleyin.

Burada da bir ayana düzeneği var. Sağdaki aynayı çevirin ikinci aynayı da ayarlayın ve 2 ci aynanın sağından ateş edin böylece ateş her iki küreyi patlatsın. 

Açılan kapıdan geçin yerdeki basamağa basın. İlerleyin. Bölüm sonu canavarına geldiniz. Bu dev bir yılan.

Öyle kolay kolay öleceğe benzemiyor.

4 yanında yer basamağı ve aynalar var. Soldaki küreyi soldaki aynanın yer basamağına getirin. Ateş etince aynadan yansıyan ateş küreleri parçalayacak. Her küre patladığında yılan biraz daha can kaybediyor. Soldaki küreyi sol yer basamağına getirin ve ayna ortaya çıksın. Şimdi gene soldaki küreyi sol basamağa getirin buranın aynasını da yükseltin. Kapının önünden ateş ederseniz 3 küre daha yansıyan ateşle parçalanıyor ve yılan biraz daha can kaybediyor. Kürenin birini kapının önündeki basamağa getirin ve sağdaki basamağına ilk küreyi getirin. Şimdi ateş ederseniz yansıyan ateş 4 küreyi de parçalayacak ve de yılan ölecek. Kapı açılacak. Gidip Osiris'in elini alın.
Teleporta gelip Osiris Shrine ye ışınlanın.

Sağa devam edin kırık köprüden geçin. Arkadaşlarınızla buluşun. Yer altı mahzenine girin. Horosun talimatıyla yerdeki kolu saat yönünün aksine 2 defa çevirin. Sonra Tomb of Khepri te dönme talimatı alacaksınız. Yıkık köprüden ilerleyin düşmanların hepsini öldürünce kapı açılacak.

[Resim: 2.jpg]

Level 5: Tomb of the Ferryman:

Küre üzerinde devamlı yürüyen ve ataş eden dev fareyi hallediin.

Bu bölümde yapacaklarınız

Shrine of Osirise dördüncü kez gideceksiniz. Waterfall of Sobek geçeceksiniz. 3 cü Challenge Tomba ulaşacaksınız.


Level 6: Tomb of the Lamplighter

Merdivenlerden aşağı inin. Sağdaki meşaleyi yakınca bir sütun yükseliyor. Buna atlayın ve sola atlayarak üst platforma geçin. Halkaya ip atıp yukarı çıkın meşaleyi yakın ve yükselen platformdan üst bölüme geçin kazıklara değerseniz ölüyorsunuz. Yan odadan el bombası atan silahı alın. 

Yükselen platformdan karşıya geçin. Piston kolunu çekin ve zamanlı basamamalardan hızla 3 basamak anlamlısınız yoksa kapanan basamaklardan aşağı düşer ve ölürsünüz. En sonuncusundan halkaya ip atarak yukarı tırmanın. Aşağı inip aynaya benzer düğmenin önüne bomba koyun ve yukarı çıkıp bombayı patlatın böylece kapı açılacak içeri girin. Meşaleyi yakınca aşağıda yol açılacak gelip buradan atlayarak geçin merdivenlerden çıkın. Timsahlı havuza ve çarkların olduğu yere gelin. Burada çözmeniz gereken bulmaca var. Önce timsahları öldürün ki sizi rahatsız etmesin. Sağdaki göze ateş edince çarkların yönünü değiştiriyor.

Önceki platforma gelin ve çarka ateş verin bu ateş gidecek ve 2 ci çarkın ateş almasını sağlayacak. Bu sırada ateş ederseniz çark ters dönecek ve ateşi taşıyacak. Böylece ilerideki meşale otomatik yanacak ve bir platforma yükselecek bunun vasıtası ile karşıya atlayın ganimetleri toplayın. Meşaleleri yakınca size yol açılacak. Yıldırım atan gergedanı ve düşmanları temizleyince kapı açılacak. Buradan girin. Karşıya atlayıp taş kürenin altına bomba koyun ve patlatın. Böylece küre karşı yakaya atlamış olacak. Gelin ve küreyi basamak üzerine koyun. Karşıya geçip meşaleyi yakınca halka ortaya çıkacak ip atın karşıya geçin. İlerleyin yanıp sönen küreyi yerine yerleştirin. Yukarı çıkın kazıklı yan duvardan karşıya atlayın buradaki küreyi ateşle patlatın.

Şimdi aşağıda açılan kapıdan geçin ve yanıp sönen küreyi merdivenlerden çıkarın. Yükselen sütundan yukarı çıkarın ve küre altına bir bomba koyun patlatın küre karşıya zıplasın. Gelip küreyi platformun ucuna getirip altına bomba koyup patlatın ve karşıya zıplamasını sağlayın. Sonra gelin bu küreyi kulübeye yerleştirin. Açılan kapıdan geçin. Timsahlı ve çarklı havuza gelin. Burada 3 dişli çark var. Çözmemiz gereken ve hızlı olmamız gereken bir bulmaca var.

Yapacağımız şu; En soldaki çarkın meşalesini tutuşturmak ve bu ateş diğer iki çarkı ateşleyecek ve son çark meşaleyi yakacak ve kapı açılacak.

Su içindeki kürenin altına bomba koyun ve yukarı fırlasın. Gelip basamağa yerleştirin ve çalıştır hele getirin. Halkaya ip atıp yukarı tırmanın.

Orada da bir küre var. Bu küreyi merdivenden yukarı çıkarıp yuvaya konun sonra gelip yerdeki basamak düğmeye basın.

Bu sırada aşağıdaki göz şeklindeki düğmeye ateş edin. Doğru açı ile ateş ettiğiniz zaman her 3 çark doğru yönde çalışıp en sondaki meşaleyi tutuşutracak.

Her şeyi doğru yapmışsanız patlama sonucu 2 sütun yükselecek. Hemen bunun üzerinden yukarı geçin.

Zorlu bu bulmacanın sonunda sizi zorlu bir koşu bekliyor.

Şimdi kazıklı kapı açılınca devamlı sol tarafa koşun çünkü altınızdaki platform çöküyor.
İlk 1-2 seferde geçmeniz çok zor. Kendinize bir rota çizin ve bu rotayı takip edin platformun en sonuna varın sabit zemine çıkın. Açılan kapıdan girip Osirisin ayağın alın. Bölümü bitirin teleporta gelin ve ışınlanın.

[Resim: 1.jpg]

Level 7: Oracle's Chamber 

Merdivenlerden aşağı inin ve uzun köprüden geçip devam edin. Yol sonunda aşağı sarkarak inin heykelin altındaki basamağa basın size Oracle's Chamber gideceğiniz yönü gösteriyor. Büyük çarkın yan tarafına atlayın ve çark sizi yan tarafa doğru götürsün zemine yaklaşınca atlayın. Gelip arkadaşlarınızla buluşun.

Heykel size nereye gideceğinizin yönünü gösteriyor. Merdivenlerden çıkın ve kapıdan geçin merdivenlerden aşağı inin.

Soldaki göz oluşuma bomba bırakın ve patlatın böylece yerdeki ateş saçan ızgaralar açılıyor. Buradan geçin. Sağdaki göze bomba koyup patlatın ve duvardaki ateşli ızgaralar sönecek yukarı tırmanın. Gene göze bomba koyup patlatın ve açılan yoldan ilerleyin. 

İlerde yol tıkalı. Göz düğmeye ateş edin. Halkaya ip atın Salınma hareketi ile yan duvardan aşağı kayın. Yukarı çıkıp göze bir bomba koyup patlatın aşağıda bir köprü açılıyor. Yanan küreyi bu köprüden geçirin. Merdivenden indirin ve tekrar çıkarıp kazıklı kapının önüne getirin. Yuvasına koyun ve kapı açılsın.

Meydan da olan tüm gözleri tek tek bomba ile patlatın. Sonunda hepsi patlayınca Osirisin göğsüne ulaşıyorsunuz. 

Geldiğiniz yoldan dönün. Havuza girip karşıya yüzün. Arkadaşlarınızla buluşun. Shrine of Osiris e gelin. Anfi gibi olan yerden içeri girin. En üstteki kolu saat yönünde çevirin. Patlama olacak çevirmeye devam edin. Aşağı inin ve kolu saat yönünde çevirin. 


Level 8: Tomb of Sobek

Heykel basamak düğmesine basınca Sopek piramidine gidilecek yönü gösteriyor.
Sağdaki uzun köprüden devam edin ve sondaki kapıya gelin. Kahverengi canavarı öldürünce kapı açılıyor ve içeri girin. Sağdan devam edip açılan kapıdan geçin. Tomb of Sobek e vardınız. Sağdan devam edin bulmacalı alana gelin.

Sallar üzerinden atlayarak ortadaki platforma gelin.

Bu sırada dev timsah sudan çıkıyor ve platformun üzerindeki askıyı yutuyor. Yapılacak şeyler biraz anlaşıldı.

Yukarıdan düşen küreleri ortadaki platforma bomba vasıtası ile yerleştirin ve platformun üzerindeki göze ateş edin askı yukarı kalkıyor bu sırada dev timsah bu askıyı yutuyor ve küre içinde patlıyor. Timsah yarı baygın hale gelince hemen üzerine çıkın ve karnındaki kırmızı yere bomba koyup patlatın. 

Bunları aynı şekilde 2-3 defa yağınca timsah ölüyor. Su altından yükselen kuleye merdivenlerle çıkın. Osirisin kafasını alın.

Teleport vasıtası ile Arkadaşlarınızla olan yere gelin. Shrine of Osiris geçin. Cliffside gideceksiniz.

Sağdaki yıkık köprüden devam edin. Heykel gideceğiniz Cliffside yönünü gösteriyor. Merdivenlerden inince karlı bölgeye geliyorsunuz.

Küreyi itin merdivenlerden yukarı çıkarın ve altına bomba koyarak üst tarafa zıplatın.
Yukarıda çarkların olduğu yere gelin.

Bu çarklar yarım çalışıyor yani çalışamıyor. Çarkların buzuna bomba koyup patlatın ve çalışır hale getirin. Bütün çarklar çalışır hale gelince açılan kapıdan girin. 


[Resim: 5.jpg]


Level 09: Tomb of the Architect

Basamak düğmenin yanına bomba koyarsanız yan yatmış 2 çark dönmeye başlıyor. Çarklardan karşıya geçin sağdan devam edin. iki yan yatmış ve üzerinde ateş buharı olan çarkların üzerinden geçin ve kürenin olduğu yere gelin.Küreyi yerine yerleştirin. Çarkların aralık yerleridne karşıya atlayın. Zamanlamanız iyi olsun.

Dönen çarkın üzerine atlayın. Düşmanları öldürünce alevli ızgaralarda sönüyor. Karşıya atlayın ve sağa devam edin. Yanan buharlı dişlilerden devam edin. küçük ve büyük dişilden sonra göz düğmesine ateş edin büyük dişli dursun ama durdurma yeri iki küreyi bir hizada olacak şeklide olsun. Tek ateşle 2 küreyi patlatın.Karşıya atlayın. Rifle uzun namlulu tüfeği aşlın. Merdivenlerden aşağı devam edin. Dişli üzerindeki iki küreyi aynı hizada ateş ederek patlatın.Göz düğmesine ateş edin ve dişlilerden karşıya devam edin. Yatay dönen dişiye atlayın düşmanları temizleyince soldaki halkaya ip atıp yukarı tırmanın. Aşağıdaki ateşliler sönecek. Dişliye gelin ve karşıya atlayın. Alevli dişliye gelin yandaki basamağa basınca ışıklı ızgaralar sönüyor. Dişliden yandaki halkaya ip atın ve yan duvardan karşıya geçin. 2 tane alevli dişliden karşıya geçip yer basamak düğmesine basarsanız alevli ızgaralar sönüyor ve yol açılıyor. Gelin bu yoldan geçin. Piston kolunu çekin ve zamanlı platformlar açılacak. Hemen bunların üzerinden ve dişlilerin arasından 2 defa geçerek karşıya atlayın. Zamanlama iyi olması lazım. Sağa devam edin 2 yarım dişlinin arasından karşıya atlayın. Yandan alev fışkırtan duvarın üzerindeki halkaya ip atın ve yanmadan yukarı tırmanın. 3 yarım dişliden atlayarak geçin ve merdivenlerden yukarı tırmanın.4 adet alevli dişlileri atlayarak karşıya geçin. 2 alevli dişlileri geçin göz düğmesine ateş edin. Solda basamak düğmesini bulun ve basın ileride alevli ızgaralar sönecek. Gelip buradan geçin. Kazıklı kapıya gelin ve düğmeye basın kapı açılsın.Şimdi arkanızdan aç dev kurt geliyor. Hızla alevli dişliler üzerinden karşıya geçmeye çalışın. Dev kurt devamlı sizi takip ediyor. Gene kendiniz bir rıta çizin. Dikkatli atlamalar ve zıplamalar ile en sona ulaşabilirsiniz. Kapıdan girin Osisin kafasını alın ve bölümü bitirin.Teleporta gelin ve ışınlanın. Cliffside de araştırma yapın. Heykel gideceğiniz yöü gösteriyor.Büyük dişlinin yan tarafındaki kapıdan girin.


Kazıklı bölgenin iç tarafına geçin ve sütunu indirin kürenin altına bomba koyun yalnızı bombayı öyle koyun ki sizin tarafınıza zıplasın. Bombayı patlatın ve kürenin dışarı çıkmasını sağlayın. Küreyi basamağa yerleştirin. Geldiğiniz yoldan çıkın ve Cliffside de büyük kürenin oradaki kapıdan girin. Level 10: Tomb of the Torturer


Kazıklı yoldan dikkatli bir şekilde ilerleyin. Küreye gelip patlatın. İleride piston kolunu çekin kazıklar inince platforma atlayın ve açılan kapıdan girin.Piston kolunu bulun şimdi zaman kaybetmeden yükselen platformdan yukarı atlayın ve zamanı platformların 2 sini atlayarak duvarın karşısına atlayın. Biraz zor ama siz başarırsınız. Yanıp sönen 3 küreyi kazıkların arasında kendinize yol bularak yuvalarına yerleştirin. Açılan kapıdan geçin. İleride kazıklı alanda sadece işaretli yerlere basarak kurtulabilirsiniz. 4 platformu bu şekilde geçince bölüm sonuna geliyorsunuz ve Osirisin gövdesini alıyorsunuz.Teleporta gelip ışınlanın. Cliffside karlı bölgenin olduğu yerde dişlilerin orada araştırma yapın. Kapıdan girin yarım dişlinden karşıya geçin. Bölüm sonu canavarına kavuştunuz. Bu çığlık atan mumyayı büyük bir uğraşı sonucunda öldürün. Öldürdükten sonra (Bu iş kolay değil) Osirisin kollarına ulaşıyorsunuz. Geldiğiniz kapıdan çıkıp buzlu bölgeye gelin arkadaşlarınız bulun. Osirisin parçalarını tamamladınız. Böylece Osiris canlandı. Shrine of Osiris e geçin. Üstteki kolu saat istikametin aksine döndürün patlama olacak. İçteki kolu saat aksine çevirin. Dışarı çıkın açık kapıdan girin.Level 11: Tomb of SetPlatformlarda ilerleyin. Set ile Osirisin konuşmalarına şahit olacaksınız. Sonunda beklenen savaş başlıyor.Bu savaşta Osirise yardım etmeniz lazım. Kenarlarda 3 adet küre var. Bunlar patladığı zaman Osirise enerji sağlıyor Böylece Osiris Seti devirebilecek.Her 3 küreyi de tek tek patlatmalısınız (Söylemesi kolay) Bu sırada dev timsah ve avenesi sizi rahat bırakmayacak. Sonunda her canlı ölümü tadacağı için Sette ölüyor.


Arkadaşlarınızın yanına dönüp zaferinizi kutluyorsunuz.


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi